Termoskruus/kohvitops 360ml

Kinto

Kvaliteedist hoolivale minimalistile – topelt seinaga roostevabast terasest termoskruus Jaapani kaubamärgilt Kinto on vastupidav ja kaunis valik. Matt pulbervärvitud pind teeb termoskruusi käeshoidmise mugavaks ja hoiab ära kriimustuste tekkimise, hõrgud toonid garanteerivad silmailu.

Termostops hoiab jooki kuumana (70°C) kuni 1 tunni ning külmana (10°C) kuni 5 tundi. Maksimaalse efektiivsuse saavutamiseks kuumutage või jahutage termostopsi enne kasutamist 1-2 minutiks natukese kuuma/külma veega.

Tootekood: - Kategooriad: , , , Sildid: ,

40.00

Puhasta
Kinto

Kirjeldus

Suurus: d86 x 128 mm / 360 ml
Materjalid: 18-8 roostevaba teras, BPA vaba plastik, silikoon (tihend)
Temperatuuritaluvus: kuni 100°C
Lubatud pesta nõudepesumasinas. Ei sobi kasutamiseks mikrolaineahjus ega ahjus.

Tellimisel saadaval ka teised värvused: valge, roosa, hõbedane. Samuti on tellimisel saadaval väiksem suurus 240ml. Andke meile oma soovist teada kerli@artifexliving.com.

Kuidas tagada roostevabast terasest termokruusi maksimaalne vastupidavus?

Pärast kasutamist peske ja kuivatage toode korralikult, et vältida roostetamist. Ärge jätke seda ligunema, kuna see võib tekitada roostet ja pinna kahjustusi. Peske termoskruusi ettevaatlikult ja ärge kasutage pesemiseks abrasiivseid puhastusvahendeid, terasvilla, kloorvalgendit vms.

Ärge jätke toodet kõrge temperatuuri kätte, näiteks autosse tugeva päikese kätte. Ärge jätke termostopsi pikaks ajaks jooki, kuna see võib sisepinda kahjustada või roostet põhjustada. Ärge kasutage toodet koos tsitrusviljamahladega, kuna selle sisepind võib puuviljanahas sisalduva terpeeni tõttu kahjustuda.

Kui joogitopsi sisemusse siiski on tekkinud roosteplekid, kallake sinna sooja vett ja sidrunhapet vahekorras 10: 1, laske seista 2-3 tundi, peske pehme käsnaga ja loputage korralikult.

Sulle võib meeldida ka…