Üldtingimused

Veebipoe artifexliving.com (edaspidi Veebipood) omanik on Artifex Living OÜ (registrikood 14253801), asukohaga Tallinn, Eesti.

1. Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnad sisaldavad käibemaksu. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest.

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

2. Tellimuse vormistamine

  • Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud toode või tooted ostukorvi. Kauba lisamiseks ostukorvi valige kauba kirjelduse juures olevast lahtrist soovitud kogus ning vajutage lahtri kõrval asuvale nupule “Lisa korvi”. Juhul kui toodet parasjagu laos ei ole, on toote juures toodud vastav märge “Laost otsas” ning neid tooteid ostukorvi lisada ei saa. Kui olete huvitatud laost otsas oleva toote tellimisest, andke sellest meile teada kirjutades kerli@artifexliving.com.
  • Ostukorvi sisu vaatamiseks, tellimuse vormistamiseks, toodete koguste muutmiseks, toodete kustutamiseks ostukorvist või kupongi kasutamiseks vajutage menüüribal kotikest kujutaval ikoonil.
  • Juhul kui soovite kasutada kinkekaarti või sooduskoodi, sisestage kood lahtrisse “Kupongi kood” ning vajutage “Kasuta kupongi” selle rakendamiseks. Tellimuse vormistamiseks vajutage ostukorvis lingile „Mine maksmaˮ.
  • Tellimuse vormistamiseks täitke nõutud andmeväljad, valige sobiv toodete saatmisviis, valige sobiv maksmisviis ja vajutage lingile „Esita tellimusˮ. Tellimuse esitamiseks peate kinnitama, et olete tutvunud käesoleva veebilehe müügistingimustega ja nõustute nendega.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Veebipoe kinkekaarte vabalt valitud summas on võimalik osta kirjutades kerli@artifexliving.com. Kinkekaardid edastatakse ostjale meilitsi või postiga, vastavalt ostja soovile. Igal kinkekaardil on unikaalne kood.

Veebipoe sooduskoode on võimalik saada veebipoe korraldatavate kampaaniate raames, millest teavitamine toimub näiteks kodulehe, sotsiaalmeedia, uudiskirja, flaieri või allika abil. Sooduskoodide kehtivus on kirjeldatud vastava kampaania informatsiooni juures. Veebipoe sooduskoode saab kasutada igaüks, kelleni see kampaania raames jõudnud on.

Tellimused, mille eest ei ole tasutud, annulleeritakse 10 päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

3. Kohaletoimetamine

Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti, Läti, Leedu ja Soome. Kaupade saamiseks muudesse riikidesse palume enne tellimuse vormistamist ühendust võtta e-mailitsti aadressil kerli@artifexliving.com.

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Lätis, Leedus ja Soomes toimub kohaletoimetamine 10 kalendripäeva jooksul. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 30 kalendripäeva jooksul. Info tavapärasest pikema kohaletoimetamise aja kohta asub tootekirjelduses või teavitatakse ostjale esimesel võimalusel peale ostu sooritamist.

Täpsem info kaupade kohaletoimetamise kohta asub lehel tarneviisid.

4. Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.  Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele või keelduda tasu tagastamisest.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus või vabas vormis kiri tagastamissoovi ja olukorra kirjeldusega ning saata see e-posti aadressile kerli@artifexliving.com hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud. Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem. Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

5. Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja või helistades poe kontaktnumbrile.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

6. Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

7. Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile kerli@artifexliving.com või helistada telefonil: +372 53 966 855.

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

Tasuta tarne pakiautomaati 45€ ja kulleriga 99€ ostust.
+