Diivanilaud Bassholmen – hele puit

Venture Home

Bassholmen on kaunis kohvilaud, mis lisab kodule moodsat hõngu. Elegantse, kuid lihtsa disainiga, sobitub pea iga kodu stiiliga. Hele ja naturaalne värvus loob tuppa sooja ja kutsuva atmosfääri.

Mõõdud: 30 x 140 x 80 cm. Materjal: MDF, puiduspoon.

Tootekood: 18094-130 Kategooriad: , , , Sildid: , ,

445,00 

Saadaval järeltellimisel

Tasuta transport pakiautomaati alates 45€.

Laokauba saadame välja 1-3 tööpäeva jooksul (märge: laos).

Järeltellimisel toodete tarneaeg on 2-8 nädalat olenevalt kaubamärgist ja tootest (märge: järeltellimisel). Soovi korral küsi täpsemat infot tarneaja kohta kerli@artifexliving.com.

Kirjeldus

Hooldamine: puiduspoon

Kuna spoon on valmistatud puidust, elavast materjalist, on sellel loomulikud variatsioonid tehes iga toote oma välimuselt ainulaadseks. Puidu värvimuutuste vältimiseks on oluline, et kõik mööbli osad oleksid ühesuguse valguse käes. Ärge kunagi asetage kuumi esemeid otse pinnale ja vältige mööbli asetamist soojusallika lähedusse, kuna see võib tekitada pragusid.

Igapäevaseks hoolduseks kasutage puhastamiseks pehmet ja kuiva lappi, eelistatavalt mikrokiust. Plekkide eemaldamiseks soovitame kasutada pehmet lappi ja seebivett. Ärge kasutage liiga palju vett ja pühkige pind kohe pärast seda kuivaks. Pühkige mahaloksunud vedelik kindlasti kohe ära.

Hooldamine: MDF

Igapäevaseks hoolduseks kasutage mööbli puhastamiseks pehmet ja kuiva lappi, eelistatavalt mikrokiust. Plekkide eemaldamiseks soovitame kasutada pehmet lappi ja õrna seebivett. Kuivatage pind kohe peale puhastamist. Pühkige riilulile läinud vedelik alati kohe ära.

Värvitud või lakitud MDF-plaadid on vastuvõtlikud kriimustustele ja kahjustustele, seega olge pinnaga ettevaatlik! Värvitud pindadele sobivad vähem ammoniaaki sisaldavad pesu- ja puhastusvahendid, sest nii atsetoon, lahusti kui ka T-piiritus võivad värvi lahustada. Joogid nagu karastusjoogid, punane vein ja kohv sisaldavad pigmente, mille suhtes heledam värv on eriti tundlik.