Mulliveemasina Bubliq lisapudel – beež

Bubliq

Serveeri mullijooke või võtta endaga kaasa mugavalt Bubliq mulliveemasina lisapudeli abil.

Materjal: PET-plastik, 100% BPA-vaba. Pudelit ei tohi pesta nõudepesumasinas!
Mahutavus: 800 ml. Mõõdud: H37,2 x Ø6,8 cm.

Pudelit on lubatud kasutada temperatuuride vahemikus: +4 to +40° C.

Mulliveemasin Bubliq võimaldab tänu ainulaadsele ja patenteeritud Air-Charge tehnoloogiale karboniseerida kiiresti ja lihtsasti kõiksugu erinevaid jooke. Bubliq mullimasinaga ei ole tarvis näha vaeva pudeli paikakruvimisega – lihtsalt aseta pudel alusele ja tee paar nupuvajutust! Minimalistliku disainiga mulliveemasinat on mugav kasutada, see näeb hea välja ja võtab vähe ruumi.

14,50 

Ainult 2 laos (saab ka järeltellida)

Tasuta transport pakiautomaati alates 45€.

Laokauba saadame välja 1-3 tööpäeva jooksul (märge: laos).

Järeltellimisel toodete tarneaeg on 2-8 nädalat olenevalt kaubamärgist ja tootest (märge: järeltellimisel). Soovi korral küsi täpsemat infot tarneaja kohta kerli@artifexliving.com.

Kirjeldus

Mulliveemasina kõrgus: 42,5 cm, laius: 8 cm, sügavus: 16,5 cm.
Pudelit, mulliveemasinat ega infusioonkorki ei tohi pesta nõudepesumasinas!

Pudeli mahutavus: 800 ml. Pudeli kõrgus: 37,2 cm. Pudeli läbimõõt: Ø6,8 cm
Pudelit on lubatud kasutada temperatuuride vahemikus: +4 to +40° C.

Bubliq mulliveemasin ühildub kõikide klassikaliste 425-450g süsihappegaasi balloonidega tootjatelt SodaStream, Grohe, AGA, Nordic Soda jt (va SodaStream Quick Connect balloon). Mullimasina gaasiballoonide hinnad sõltuvad kaubamärgist ja edasimüüjast. Ühest 425g mullimasina balloonist saab teha ca 60L karboniseeritud jooke. 

Süsihappegaasi ballooni vahetuse süsteem: esmalt on vajalik soetada algballoon hinnaga ca 20-30 eurot vastavalt pakkujale, mida seejärel saab vahetama asendusballoonide vastu hinnaga alates 5-20 eurot vastavalt kaubamärgile ja edasimüüjale. Vahetusel ei ole oluline sama kaubamärgi ballooni vastu vahetamine, vaid asendusballooni õige kuju ja suurus (universaalne CO2 425-450g balloon).

Puhastamine: 

Karbonaator: puhastage karbonisaatorit niiske lapi ja pehme pesuvahendiga. Ei sobi pesemiseks nõudepesumasinas.

PET-pudel: puhastage pudelit käsitsi pehme pesuvahendiga. Pudelit on lubatud kasutada temperatuuride vahemikus 4°C kuni 40°C. Pudelit ei tohi pesta nõudepesumasinas.

Infusioonikork: infusiooniseade on paigaldatud korki, mis muudab selle puhastamise kiireks ja lihtsaks. Infusioonikorki puhtana hoidmine on oluline, et tagada kõrgeim hügieenitase ja seadme toimimine. Kui karboniseerite muid vedelikke peale vee, tuleb infusioonikorki alati puhastada, et suhkur ja muud lisandid ei ummistaks ventiili. Soovitame infusioonikorki puhastada sooja vee ja pehme pesuvahendiga. Infusioonikorki ei tohi pesta nõudepesumasinas.

Tagavara või asendus infusioonkorki saab soetada eraldi. Andke soovist meile teada.

Kui soovite lisainfot või abi mullimasina gaasiballooni valikul, võtke meiega julgelt ühendust kerli@artifexliving.com.

Sulle võib meeldida ka…