Puidust baaripukk Mollösand (2 tk/kpl) – must

Venture Home

Mollösand baaripukk kiirgab lihtsat elegantsi, põhjamaist stiilsust ja loomulikku ilu. Mugava istmekõrguse ja praktilise jalatoega Mollösand pakub mõnusat istumiskogemust. Sobib ideaalselt erinevate interjööristiilidega, alates kaasaegsest kuni traditsiooniliseni. Baaripukk on loodud vastupidava konstruktsiooni ja materjalidega – ajatu lemmik!

Laius: 36cm, kõrgus: 75cm. Materjal: puit, nitrotselluloos viimistlus (NC).

Tootekood: 44100-061 Kategooriad: , , , , Sildid: , ,

270,00 

Saadaval järeltellimisel

Tasuta transport pakiautomaati alates 45€.

Laokauba saadame välja 1-3 tööpäeva jooksul (märge: laos).

Järeltellimisel toodete tarneaeg on 2-8 nädalat olenevalt kaubamärgist ja tootest (märge: järeltellimisel). Soovi korral küsi täpsemat infot tarneaja kohta kerli@artifexliving.com.

Kirjeldus

Hooldamine: värvitud puit

Kummipuit on sageli lakitud või värvitud värvipigmendiga, mis annab läbipaistmatu pinna. Valged lakid võivad olla eriti tundlikud erinevate toiduainetes, karastusjookides, punases veinis ja kohvis leiduvate värvainete suhtes. Värvitud pindadele sobivad vähem ammoniaaki sisaldavad pesu- ja mööblihooldusvahendid, kuna atsetoon, lahusti ja T-piiritus võivad värvi lahustada.

Igapäevaseks hoolduseks kasutage mööbli puhastamiseks pehmet ja kuiva lappi, eelistatavalt mikrokiust. Plekkide eemaldamiseks soovitame kasutada pehmet lappi ja seebivett. Pühkige pind kohe pärast seda kuivaks. Pühkige mahaloksunud vedelik alati kohe ära.