Tellimisel

Duracore lõikelaud – must

Continenta

Stiilne värv, uuenduslik materjal ja väga hea vastupidavus – DURACORE-ist lõikelaud musta värvi. Tugev puitpaberikiud annab lõikelauale mitmed head omadused: kuumakindlus kuni 180°C ja nõudepesumasinas pestavus, samas noasõbralikkus ja hügieenilisus.

Materjal: duracore ehk taaskasutatud puidu-paberi kiud. Lubatud pesta nõudepesumasinas. Loe hoolduse kohta täpsemalt allpool.
Mõõdud: S 23,5 x 16 x 0,7 cm / M 29,5 x 20 x 0,7 cm / L 34,5 x 24 x 0,7 cm.

 

19,95 29,95 

Tasuta transport pakiautomaati alates 45€.

Laokauba saadame välja 1-3 tööpäeva jooksul (märge: laos).

Järeltellimisel toodete tarneaeg on 2-8 nädalat olenevalt kaubamärgist ja tootest (märge: järeltellimisel). Soovi korral küsi täpsemat infot tarneaja kohta kerli@artifexliving.com.

Kirjeldus

Puhastamine

Pühkige kerget mustust niiske lapiga. Suuremaks puhastamiseks kasutage sooja vett ja pesuvahendit käsitsi või peske lõikelauda nõudepesumasinas. Seejärel laske sellel täielikult kuivada.

Hooldus

Nähtavaid lõikejälgi saab visuaalselt leevendada õlitamisega (sobivad erinevad puidule mõeldud õlid). Vajadusel – kui pind tundub kare ja tuhm – võib seda siluda õrnalt peeneteralise liivapaberiga. Seejärel eemaldage lihvimisjäägid põhjalikult ja õlitage puhas ning täiesti kuiv lõikelaud ühtlaselt. Laske lõikelaual üleöö kuivada. Pühkige üleliigne õli köögirätikuga.