Õlleklaaside komplekt 4 tk

Lyngby Glas

Midagi põnevat õlleentusiasti lauale – spetsiaalselt erinevatele õllestiilidele loodud õlleklaaside komplekt. Õlleklaaside põnevad vormid mõjuvad ju lausa skulpturaalselt ning sobivad ju tegelikult limonaadide ja kokteilidegi serveerimiseks. Komplekti kuuluvad:

• Nisuõlle klaas, 630 ml. Kõrge ja sihvakas, kaarja ülaosaga, mis võimaldab vahul seista veidi üle klaasi serva. Nisuõllede ja weissbier-ide jaoks.

• Laagerõlle klaas, 570 ml. Lai põhi ja ahendatud suu ühendab õlleklaasi üheks tervikuks ning võimendab suurepäraselt õlle aroome.

• Ale ja stout õlle klaas, 520 ml. Tulbikuju ja veidi väljapoole kalduv serv hoiab hästi õlle maitsed ja aroomi klaasi kinni ning võimaldab säilitada parajalt vahuse õllepealse.

• Pilsneri klaas, 540 ml. Kõrge ja sihvakas, trompetit meenutava suuga, luues ruumi paksule vahutavale õllepealsele. Kõrge klaas kummutab õlle keele tagumisse ossa, kus humala mõrkjus on kõige paremini tuntav ja nauditav.

Materjal: läbipaistev kristallklaas.
Suurused: 1 x 630ml, 1 x 570 ml, 1 x 520 ml, 1 x 540 ml.

Tootekood: 916185 Kategooriad: , , , Sildid: ,

29,95 

Laos

Tasuta transport pakiautomaati alates 45€.

Laokauba saadame välja 1-3 tööpäeva jooksul (märge: laos).

Järeltellimisel toodete tarneaeg on 2-8 nädalat olenevalt kaubamärgist ja tootest (märge: järeltellimisel). Soovi korral küsi täpsemat infot tarneaja kohta kerli@artifexliving.com.